Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010. Część matematyczno-przyrodnicza (arkusze, pytania, odpowiedzi - Operon)

Utworzony przez jax, 14 stycznia 2010 r. o 13:29
a masa powietrza? mi wyszlo 12,9 kg... i to jest raczej zle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agatha napisał:
a masa powietrza? mi wyszlo 12,9 kg... i to jest raczej zle...
i w tym zadaniu strzeliłam gafę ; p bo polecenia nie przeczytałam do końca i nie wyliczyłam tego, co trzeba ; p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chociaz, moze mam dobrze, jak myslicie? bo te wymiary to bylo: 2x2x2,5, no to jak to sie wymnozy no to wychodzi 10 czyli objetosc pokoju, a wzor na mase to gestosc razy objetosc czyli 1,29*10 czyli wychodzi 12,9kg, moze jednak dobrze? nie wiem czy ten wzor na mase jest wlasiwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agatha napisał:
chociaz, moze mam dobrze, jak myslicie? bo te wymiary to bylo: 2x2x2,5, no to jak to sie wymnozy no to wychodzi 10 czyli objetosc pokoju, a wzor na mase to gestosc razy objetosc czyli 1,29*10 czyli wychodzi 12,9kg, moze jednak dobrze? nie wiem czy ten wzor na mase jest wlasiwy
no dobry wzór ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to chyba dobrze mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agatha napisał:
no to chyba dobrze mam
będzie dobrze ; ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też tak wyszło:) A ile wam wyszło w tym zadaniu z blatami od biurek?? Dla mnie było ono głupie:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17 blatow, i to jest dobrze, wszyscy tak mowia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agatha napisał:
17 blatow, i to jest dobrze, wszyscy tak mowia...
no 17 ; ] jak dla mnie łatwe, wql zdziwiłam się, że otwarte takie łatwe ; p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzieliście klucz w ,,Wyborczej"? okazało się, że ci panowie kupili 4 małe i dwie duże butle oraz 2 małe i 2 duże, a w treści było co innego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie z tymi beczkami cos nie tak albo podali złe rozwiazanie wyborcza albo operon jak zwykle zrobił błąd w egzaminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA! W zadaniu numer 30 części matematyczno-przyrodniczej próbnego egzaminu gimnazjalnego nie pojawiły się wszystkie dane potrzebne do jego rozwiązania. W związku z tym zadanie to zostanie wyłączone z ogólnej punktacji. W ten sposób ogólna liczba punktów, którą mogli zdobyć uczniowie za cały test, wynosi 45, a nie 50 punktów. Zadanie otwarte z fizyki z tymi wzorami nie jest licznone... :D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
omg. ja to nie wiem, jakies same błędy ;p niech najpierw dobrze spr ! a te 30 mogliby liczyc ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie wiecie czy w tym ostatnim zadaniu uznaja mi taki wzor (f)x=1/4y, no bo przeciez to jest to samo, co y=4, jak jest w kluczu...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy wiem, jak w kluczu jest, ale nie wiem czy ten wzor tez jest dobry, a tak w ogole to z niezle mi poszlo zadania zamktniete wszystkie mam dobrze tylko to ostatnie, wlasnie z ta funkcja, ale z zamknietych az piec mam zle, ogolem 40/45 albo 39/45 a angielski to byla dzisiaj masakra jezli dostane 40/50 to chyba bede wniebowzieta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcialam powiedziec ze wszystkie otwarte mam dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co, jak human i mat-przyr byl taki prosty teraz, to ja juz widze co w kwietniu bedzie... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to gratz ja z matmy 37 chyba, miałabym więcej, gdyby te 30 zad liczyli ;P no angol nie był łatwy. na ostatnim 48 miałam, a teraz własnie jak bd 40 to bd dobrze, bo poniżej 40 to wstyd xd wiesz co? ja myślę, że prawdziwy nie bd trudny, bo to zawsze te próbne niby są trudniejsze. ;p chwalcie się angolem póżniej, bo po 16-tej wyniki ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do pobierania testu gimnazjalnego 2010 matematyczno-przyrodniczy wraz z odpowiedziami ) Naprawde polecam http://rapidshare.com/files/380388729/Test...azjalny2010.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam prosbe w wysłałbys mi odpowiedzi wraz z testem na e maila? pioken@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...